| anonim_4396 a întrebat:

am un Vodafone 875 de un an. la inceput a mers bine. acum se blocheaza foarte des si nu raspunde la comenzi. cand intru in aplicatii imi apare o fereastra in care scrie "aplicatia nu functioneaza. fortati inchidere?" ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
| Drack550 a răspuns:

Pot exista mai multi factori din cauza carora ti se intamplat asta.Fie ai prea multe aplicatii/programe si nu du RAMii, fie ai vreun virus sau doi, fie ti-o cazut pe jos si so dereglat ceva al soft. Daca il ai in garantie du-te cu el la cei cu garantia sa vada sau la un service care il sti de incredere.Mai mult ca sigur ai vreun virus sau o eroare de soft si iti vor schimba softul.Succes.