| xPinkey a întrebat:

Azi mi-am pus folie din sticla pe telefon. Si mi se pare ca mi se murdareste telefonul cam des sau imi raman urme. este normal sau nu este folia foarte buna?

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Eu am luat folia de pe telefonul meu, si se vede mult mai bine si nici urme nu raman. Oricum, doar nu o sa ramai cu acelasi telefon 5 ani, nu?

| Rebeles_Bogdan_1974 a răspuns:

So mie mi se intampla sa se murdareasaca dar cu servetele pentru telefon sau laptop o sa fie mai bine!