| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a întrebat:

Care e cel mai ieftin telefon Samsung galaxy (smartphone) si care e diferenta dintre Samsung galaxy grand neo plus duos si Samsung galaxy grand neo plus.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt "enşpe mii" de modele de "Samsung galaxy" :))
Tu vrei să ştim preţurile pe de rost sau să GHICIM ce model îţi place?

Vezi diverse preţuri & magazine la linkul :
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/q-samsung-galaxy?__s=pa

Diferenţa între cele 2 modele de "Samsung galaxy grand neo" este faptul că unul acceptă 2 SIM-uri ( cel dual ), iar celălalt acceptă 1 singur SIM.

Toate cele bune!

| nexus9710 a răspuns:

Cel mai ieftin telefon Samsung galaxy... ar fi galaxy j1 449.90 ron

Iar diferentele dintre grand neo plus si grand neo plus duos... sunt foarte mici. Sincer in banii astia poti gasi ceva mult mai bun, mai ales ca tehnologia evolueaza pe zi ce trece. Dar acuma depinde la ce vrei sa l folosesti happy

| Anm141618 a răspuns:

Duos are doua cartele...e cam 600 de lei nou.e destul de ok asta si la pret... oricum isi merita banii si eu tot de asta am