| SeecreetNamee a întrebat:

De ce la Cosmote telefoanele sunt valabile doar la abonamentele Free L,Free M, Free S? straight face Vroiam sa-mi iau un smartphone la abonamentul Cosmote M+ si acum nu mai este valabil. straight face Stiti daca vor reveni vechile abonamente,sau ce este cu oferta aceasta? straight face
DAU FUNDA, MULTUMESC. happy

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai nu conteaza. I-ati un alt abonament asemanator cu M+ si depinde de ce smartphone este, il poti lua si cu 1 leu.