| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! De curand am devenit foarte curioasa in legatura cu telefonul meu (XCover 2) si am activat functia TalkBack sa vad cum e. Dar nu o mai pot dezactiva acum. Nu mai gliseaza, trebuie sa apas de doua ori, e ca si pentru nevazatori! Nu mai pot intra la setari sa dezactivez TalkBack-ul. Ce sa fac?! Ajutati-ma, va rog! Si daca stiti, mi-ar placea sa fiti cat mai clari si sa spuneti totul pas cu pas. Mersi anticipat!winking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aicea iti explica cum sa faci
http://www.youtube.com/watch?v=9TUitr0VIlA

| acinorev a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mult! happy Chiar m-ai ajutat!

| Cornelia_Nita_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte mult imi venea sa dau cu tableta de pamant!

| AyaMe_Ana_1995 a răspuns:

Doamnee, imi venea sa sarg telefonul. Multuumim! :*