| matei2000 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce sa-mi iau iphone 4 sau Samsung galaxy mini 2?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Apple iPhone 4, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3883&idPhone2=3275

Toate cele bune.

10 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Imi spui, te rog, ce intrebare e asta?
De ce DUMNEZEU ai vrea un Mini2?
Si cum poti sa le compari? iPhone4 este de 3 ori mai scump!
Ecran mai mare, rezolutie de 3 ori mai mare, camera mult mai buna, baterie mult mai buna, mult mai mic, mai subtire, de 8 ori mai multa memorie interna, ecran mai frumos, TELEFON mai frumos...
Tu macar ai vazut cele 2 telefoane?
Sunt din ligi diferite!
In fond, E UN IPHONE!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| Niklauss a răspuns:

La intrebarea cu tare raspunsul este iphone4 cu toate ca eu am Samsung dar mai bun e Samsung galaxy3 sau 4

| maryusmono a răspuns:

Mai bine iti iei galaxy mini 2 nou decat iPhone 4. E mult mai ieftin si mult mai bun:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Uite aici: http://bit.ly/109Lc1x

Răspuns utilizator avertizat
| vladelvis a răspuns:

Salut, as alege Samsung galaxy mini 2, iphone e mai bun, are procesor de 1Ghz cortex-A8 pe cand mini 2 are 800Mhz cortex-A5, ecran mai mare, camera mai mare 5MP vs 3, 2Mp!
Dar eu tot mini 2 as alege, deoarece are android ce poate fii upgradat la jelly bean, un coleg de-al meu are mini 2, se joca absolut orice joc vrea din play store, si ti-l recomand cu cea mai mare placere!

| Ancutza12 a răspuns:

Iphone 4 este mai performant. Oricum, Samsung Galaxy Mini 2 nu se compara cu Iphone-ul 4. Asa cred eu. happy

| Sw3eTy3 a răspuns:

HeiiihappyEu iti recomand Iphone 4happy

| Rakumm a răspuns:

Iphone 4, deoarece poti sa iti bagi toate aplicatiile posibile si jocuri gratis cu ajutorul unui jailbreak la Samsung glaxy mini 2 e mai complicat, iar daca te referi la calitate iphone e superior fata de Samsung si nu ca zic asa ca vai doamne e o fita sau ceva Samsung nu se merita.

| pROMANIA a răspuns:

In comparatia de fata, iPhone 4. Dar, in general, eu merg pe Samsung. Iti recomand cu caldura un Samsung Galaxy S2 Plus sau un S3, depinde de bugetul tau.

| matei2000 explică:

Va rog sa comparati si specificatiile de ex. camera 3, 2megapixeli si camera 5 megapixeli.