| erdeivlad a întrebat:

Pe ce culoare sa imi iau iPhone 5s? (sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Mie mi-ar placea mai mult negru, insa sa-ti reamintesc ca alegerea asta este doar a ta si trebuie sa te hotaraste dupa placerile tale, nu ale mele sau ale altcuiva

| erdeivlad explică (pentru zurick):

Stiu, dar vreau sa vad si pararile celorlalti sa stiu ce culoare e la moda

| zurick a răspuns (pentru erdeivlad):

Ma scuzi nu o lua rau, dar moda asta mi se pare o chestiune de turma.Adevarata moda costa cu carul...
Oricum ii destul de nasol(dupa parerea mea) sa aveti toti de exemplu acelasi lucru, mie personal imi pasa doar ca mie sa-mi placa mie si atat.
Gandeste-te bine care iti place mai mult si nu te mai gandi la moda sau la parerea altora.
Te rog nu te supara pe mine!

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Alb.

| SouLIce a răspuns:

Mie imi place cel argintiu (space grey)
tu ar trebui sa il cumperi pe cel care iti place tie nu altora

| SofiaAndreea a răspuns:

Pe alb sau negru dar mai bine pe alb! Da o impresie mai buna, in plus asa au toate vedetele! FUNDA?

| LoredanaT a răspuns:

Negru sau alb love struck

| Mariiam a răspuns:

Albastru sau negru thinking

| VeveValentina123 a răspuns:

Negru