| Saskesai a întrebat:

Hei TPU.

Telefonul meu a inceput sa.mi arate ca memoria interna este plina, desi eu am toate aplicatiile pe cardul de memorie.

Stoti de ce?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

S-o crezi tu ca aplicatiile le ai in card.Ai telefonul rootat?

| crbogdan a răspuns:

Sterge din aplicatiile pe care nu le folosesti si care iti mananca multe resurse ram.

| RaduDavid a răspuns:

Daca il resetezi isi revine

| DaniCris11 a răspuns:

Probabil ca in memoria interna ai multe poze, filmari etc. Daca ai un telefon cu o camera buna sa fi sigur ca iti ocupa multa memorie. Asa imi apare si mie cateodata. Incearca sa iti pui aplicațiile in memoria interna, iar pozele si ce mai ai tu pe card.

| Saskesai explică (pentru DaniCris11):

Am pozele si videourile, am tott pe cardul de memorie