| Boboc_Alexia_1990 a întrebat:

Hei TPU
Vreau să îmi cumpăr un Samsung galaxy s7 edge, dar nu stiu ce să aleg dintre silver sau gold sad
Voi ce alegeți? Si de ce ați ales acea culoare?
Funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi/a placut mai mult silver. Acel "gold" parca seamana cu o caramida de aur, prea cocalar style sa fiu sincer.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gold,deoarece își păstrează mai bine valoarea in situația in care vrei sa il vinzi și tu. Apoi. zgarieturile se cunosc mai greu pe carcasa aurie. Iar după cele spuse, Gold-ul e o culoare deosebita pe orice, începând de la pixuri pana la construcții. Sincer și cu toată caldura îți recomand Gold, ținând cont de considerentele enumerate mai sus. Îți doresc succes și sper ca ti-am fost de ajutor!

| D3I3 a răspuns:

Silver - pare mai matur, acel aer de "scump", mai elegant, se potrivește cu tot.

| Alexandra2Elena a răspuns:

Cumpara pe gold...mie mi se pare ca e mai elegant si are un aspect frumos...am vazut varianta gold si mi-a placut