| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU vreau saîmi cumpăr un iphone 6 la abonament! Am văzut un abonament de 11 euro pe luna iar la achiziționarea telefonului trebuie sa dau aproximativ 600 euro eu de câțiva ani am strâns în jur de 10 euro pentru achiziționarea unui telefon nu știți cât mi-ar putea reduce din prețul de 600 euro! Dau funda!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Nu iti reduce nimic, doar daca ai abonament, acumularea punctelor, sa zicem ca ai 1.000, o sa scada 12-15 euro, mai mult nu! Reducerea e deja facuta in functie de abonament!