| Adrian_Paraschiv_1993 a întrebat:

Buna TPU vreau sa fac abonament la Orange am vazut o optiune cu 42 de euro pe luna iphone 6s gratis? trebuie sa mai platesc ceva inainte? scria ca tb sa dau si un telefon la schimb... vreau niste raspunsuri bune. FUnda

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adriane dai 42 de euro timp de 24 de luni man, ce gratis fa un calcul tu vei plati telefonul ala de doua, trei ori, cica si telefonul la scimb, nu trebuie sa platesti nimic dar cred ca trebuie sa dovedesti ca ai un venit, telefonul poate veni codat in retea lor, ma intelegi lasa afaceri de astea si cumpara in 18 rate fara dobanda

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru RAY):

De unde il pot lua in 18 rate?

| RAY a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Altex

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru RAY):

Pai si cum platesc? platesc ceva inainte?

| RAY a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Http://www.altex.ro/......de-credit/

isi faci un card la o banca pe el ratele, ce sa platesti, platesti dupa prima luna, apropo misto avatar ai, cu sanatatea cum mai stai?

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru RAY):

Cam rau... nu stiu cum dracu sami explic niste stari care mai imi apar din cand in cand.

| RAY a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Pacat man, mai bine ai vedea de sanatatea ta nu de iphone sincer

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru RAY):

Nu e vorba de asta mi s-a recomandat un psihiatru sa fac o psihoterapie...dar infine.

| RAY a răspuns (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Conteaza foarte mult daca tu crezi ca te vei vindeca, efectul placebo

| Adrian_Paraschiv_1993 explică (pentru RAY):

Nu stiu frate inainte sa fumez legale nu aveam probleme deloc acu ba ma inteapa undeva ba imi iau atac de panica sau nu stiu ameteala stari de ireal, sufocare tot felul... cand ma uit in oglinda parca sunt intr-un vis...

| RAY a răspuns:

Sincer eu nu vad de ce ai avea nevoie de iphone 6s pe bune pentru fb? cumpara iphone 5s apoi la anul 6s si tot asa, gandeste cu capul, pana la anul va vi mai ieftin, ce imi place la iphone e icould ca au securitate buna