| deadea01 a întrebat:

Hei! Va rog sa ma ajutati. Am Orange Hiro de o luna, iar azi nu stiu ce s-a intamplat dar nu mai pot face nimic pe el. Imi tot apare ca Ecranul de pornire Orange s-a oprit. Nu stiu ce sa ii mai fac. L-am tot oprit si pornit dar numai nu merge. Ajutati-ma va rog! Nu stiu ce sa ii mai fac!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa ii efectuezi telefonului tau o revenire la setarile din fabrica. In cazul in care aceasta situatie se repeta, iti recomand sa mergi cu telefonul si factura de achizitie a acestuia intr-un magazin Orange Shop. Telefonul va fi trimis catre Service, pentru a fi reparat.

Cu prietenie,
Orange Helper