| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Ce aplicații cu care pot vorbii cu prietenii de pe Facebook știți? Sa fie asemănătoare cu Facebook Messenger. Tatăl meu mai i-a câteodată tableta și de pe Facebook Messenger știu ca nu mă pot deconecta. Cel mai bun răspuns primește Funda!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand trebuie sa puneti cratima nu puneti, puneti cand nu trebuie! De cand se scrie ia "i-a"?

http://economie.hotnews.ro/......ableta.htm

| blaablaablaaa a răspuns:

Pai de ce nu vorbesti direct de pe Facebook?

| blaablaablaaa a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Si am uitat sa mentionez, este normal sa nu mai existe alte aplicatii pentru asa ceva, deoarece Facebook isi detine toate drepturile de autor.
Sper ca te-am lamurit, daca nu, lasa un reply.
Succes.

| gabriel88888888 a răspuns:

Viper e cel mai bun vorbesti cu el gratis trebuie doar sa ai internet. Dar sa aveti fiecare acest program adica daca tu ai viper pe telefon iar el nu are nu poti vorbi cu el.