| Biencuta_Bianca_1999 a întrebat:

Heii :*!
Ce telefoane,bune, cunoasteti (7-9 milioane)

9 răspunsuri:
| einsteinchen a răspuns:

Trebuie sa scrii ce vrei sa faca acel telefon: poze, filme, inregistrari audio... cartofi prajiti, ce stiu eu?
Descrierea "bun" e foarte cuprinzatoare.
Orienteaza-te pe Okazii.ro

| Nejmoq a răspuns:

7-9 milioane? Egh, daca iti zic mai ieftin nu te superi, no? Eboda Rainbow V40, cam 4-5 milioane. Il folosesc de 1 an si sunt multumit de el.

| Endou1 a răspuns:

Buna.O sa-ti recoman 2 telefoane:Samsung galaxy s3 si Allview v1 viper.

| Loool1996 a răspuns:

Depinde ce fel de telefon doresti ma gandesc ca smartphone daca vrei unul cu sitem de operare Android atunci ar fi Samsung galaxy s3, ios-clar iphone si la pretul asta gasesti iphone 4s mare atentie sa fie neverlocked si ai mai putea si cu sitsem de operare windows phone dar nu iti recomand.Atentie telefoanele le gasesti la pretul specificat de tine second hand. happy

| pariucuviata a răspuns:

IPhone (4-4S) sau Huawei (sper că am scris bine).

| EduardStefan a răspuns:

Un Blackberry curve