| Alexandra4500 a întrebat:

Ce telefoane bune (pe android) pana in 500 lei cunoasteti?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| Alexandra4500 explică (pentru bursuc001):

Mersi happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Alexandra4500):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| Alexandra4500 explică (pentru bursuc001):

Mersi, asemenea happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Alexandra4500):

Mulţumesc şi euwinking

| Gonrax a răspuns:

Allview P6 Life
Pentru 9 lei în plus față de suma stabilită ca prag, primești un smartphone cu display IPS de 5 inch ce afișează rezoluție HD, procesor MediaTek quad-core la 1.3 GHz, 1 GB RAM, 8 GB spațiu de stocare, cameră de 8 Megapixeli și frontală de 2 Megapixeli, Android 4.4 KitKat și baterie de 1750 mAh.

| Alexandra4500 explică (pentru Gonrax):

Nu sunt mare fana firmei Allview, dar o sa ma mai gandesc, mersi de raspuns.

| AnaAna23 a răspuns:

I-ati mai bine de pe olx iPhone 4 sau chiar si 5, gasesti si la 350

| Alexandra4500 explică (pentru AnaAna23):

Nu am nimic cu iphone-urile dar nu imi plac, oricum mersi de raspuns.

| RaaTool a răspuns:

Buna Alexandra, ai foarte multe optiuni si poti gasi telefoane foarte performante.
Uite aici un link http://bit.ly/1LNLAY6
unde gasesti Smartphone-uri cu discount 15%.;)

| Alexandra4500 explică (pentru RaaTool):

Si ce ce discount au unele telefoane, mersi de raspuns, o sa ma mai uit pe site. happy