| MădălinaDaniela20 a întrebat:

Heii! Conversez prin mesaje de aproximativ 10 minute cu o prietena si imi tot spune ca ii trimit același mesaj de mai multe ori. Știți cumva care ar putea fi cauza? Multumesc!

2 răspunsuri:
| paceandlove a răspuns:

Obsedata?! adica i mean ce persoana te-ar pune sa-i trimiti acelasi mesaj de 1000 de ori, ok poate e mesaj gen esti cea mai cea, bomba, sexy, etc.O vrea sa se simta bine ca-i trimiti acelasi mesaj
I'm not judgewinking

| MădălinaDaniela20 explică (pentru paceandlove):

Se pare ca nu ai înțeles întrebarea happy ....mesajul meu se trimite singur de mai multe ori. Prietena mea nu mi-a cerut si nici nu cred ca imi va cere vreodată sa ii trimit același mesaj.