| kindeerr a întrebat:

Heii! imi spuneti si mie va rog o oferta cu minute nelimitate? va rog ( cosmote)

5 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Paii, eu mi-am luat un tel la abonament, si mi-a dat pachetul free l, https://www.cosmote.ro/product/cosmote-free-l/postplan696/, am prins o reducere de paste, si platim 15 euro cu conditia sa nu se intarzie, ca devine 31 de euro, poate mai prinzi asa reduceri.

| kindeerr explică (pentru doreal):

Nu vreau la abonament. Nu exista vreo oferta numai cu minute nelimitate in retea?(cosmote) fara MB, mesaje, etc, etc :3

| doreal a răspuns (pentru kindeerr):

Nu stiu exact, cauta la ei pe site.

| dinumariiia9ir a răspuns:

Daca ai cartela este o oferta la 6 euro nelimitat in cosmote. trebuie sa dai mesaj la 3200 cand ai euro in cont