| AllePikie a întrebat:

Heii! Nu de mult mi-am cumparat un iphone 4 si am vrut sa imi descarc facebook si niste jocuri dar nu pot deoarece nu am cont Apple si din cate am auzit costa. Nu poti sa il faci pe gratis?

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Aplicatia facebook e gratis. Trebuie doar sa-ti faci cont pe App Store, acolo gasesti si multe alte aplicatii/jocuri gratis. Succes

| Kokolina a răspuns:

E gratis tongue

| AllePikie explică:

Pai eu m auzit de la cineva ca trebuie platit acel id Apple... chiar nu stiu ce sa fac.

| Andry1234 a răspuns:

Eu am un iphon 4 si am descarcat facebook TPU si jocuri gratis de pe dwonload applications! :* O sa mearaga credeti-ma!