| Unicooorn2001 a întrebat:

Heii! Cum pot sa descarc un videoclip de pe Facebook pe iPhone?

5 răspunsuri:
| voicualexvoicu a răspuns:

Salut, poti sa intri pe safari, la clip, doar ca schimbi adresa cu : m.facebook.com/"xxxxxxxx"
o sa iti apara si un buton de download eventual.

| Deyne a răspuns:

Eu am o aplicatie descarcata de pe google, se numeste Snaptube. Poti descarca muzica, videoclipuri de pe Youtube, Facebook si alte site-uri. Insa nu sunt sigura daca merge si pe Iphone. Incearca.

| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Intra pe Snaptube o sa ai mai multa memorie pe telefon.

| Gb_Matei_1997 a răspuns:

Este o aplicatie SNAPTUBE. cu ea poți sa descarci muzica, videoclipuri, de pe Facebook, Youtube. succes