| P4ndaa a întrebat:

Heii♥♥ Știe cineva programe cu care să editez poze ca și asta :
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/......2637_n.jpg

Pentru android vă rog.

5 răspunsuri:
| LoQSkrYpt a răspuns:

Photoshop e ca 3.51 roni dar este bun!

| alecsme a răspuns:

Eu folosesc site-ul photofancy.ro pentru editarea fotografiilor. Totul se face online la optiunea din stanga sus prelucrare imagini.

| bogdanheine a răspuns (pentru alecsme):

Un magazin online dezastruos care se promoveaza prin reclama falsa, prin diverse bloguri. De fapt folosesc produse de foarte proasta calitate (cele mai ieftine chinezarii) la preturi de Germania. Am comandat la ei un termos personalizat care mirosea groaznic, curgea, picura lichidul iar poza in nicun caz nu era ca prezentarea de pe site. Daca vreti sa faceti un cadou frumos, evitati magazinul acesta pentru ca din o intentie buna o sa iasa o chinezarie ieftina (dar scumpa de altfel) si kitchoasa!

| ByancaByutza17 a răspuns:

Poti sa editezi pe PhotoScape; PhotoShop. Pentru android eu iti recoman Pizapwinking. Sper ca te-am afutat cu ceva big grin

| Intensity0177 a răspuns:

Adobo photoshop express, pixlr express, picsart, photo art.