| ioanaelena7 a întrebat:

Heii TPU, ce telefon sa.mi iau dintre iphone 5 s si Samsung galaxy s4?
Va rog lasati.mi avantaje si dezavantaje.
Cel mai bun raspuns primeste funda

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

5s! Procesor mai bun, software... Pur si simplu ia-l! Nu mai cere pareri, este bun, crede-ma! Daca nu-l iei esti fraiera!

| MrLucas a răspuns:

Iphone
+calitate
+design
+software
Etc

| PanzerOne a răspuns:

Nu ii mai asculta pe cei care zic sa iei Iphone, e o porcarie de telefon, merge greu, pana cand faci contul de Icloud iti smulgi cateva fire de par din cap de nervi.
S4 e mult mai bun inclusiv la camera, sistem de operare usor, baterie detasabila(la iphone daca se dice bateria e cam terminat... ), ai bluetooth(iphone-ul nu are, poti trimite doar iphone-iphone), e si un telefon mai mare, curbat, ai Smart Remote( adica daca ai televizor Samsung poti sa folosesti telefonul pe post de telecomanda).
Astea sunt avantajele evidente dar daca vrei sa iei Iphone numai pentru ca e de "fițe" atunci treaba ta dar irosesti banii aiurea, apropo si la capitolul pret, S4 e mai ieftin

| strcristi a răspuns:

Iphone

| EmanuEll_Emi_2002 a răspuns:

Dacă vrei un telefon pentru jocuri atunci S4 e mai bunwinking, dar daca vrei un tel. Pentru navigare, internet, poze etc, atunci e mai bun iphone-ul 5Swinking

| Anaisss200000001 a răspuns:

Iphone 5s