| ioanaioaioanagabrielaioanaioa a întrebat:

Heiiiiii:* TPU.....Imi zice si mie cineva niste jocuri cu android si teme pentru telefonul Samsung star 2 :* VA multumescc anticipat:* DAu FUNDA VAm pupat ♥

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe mobile9

2 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Salut!
Telefonul Samsung star 2 nu are android sau alt sistem de operare fiind un telefon doar cu touch screen si nimic altceva.
Nu poti sa bagi pe el jocuri pentru android deoarece nu vor fi cunoscute de telefon.
Iti recomand sa iti cumperi un smartphone cu android.De exemplu Samsung galaxy mini 2 sau Samsung galaxy young la un buget de 100euro.
Bye!

| Alexandrughita a răspuns:

Jocuri sunt foarte multe. De exemplu eu ma joc foarte mult Hill Climb laughing Sunt dependent pot spune de acest joculet. Dar mai e si Temple Run, si multe altele pe care le gasesti pe Google Play