| Iяiηα a întrebat:

Am nevoie repede de niste site-uri de downloadat jocuri pentru telefon,avand in vedere ca nu am android,dar telefonul e Samsung star 2, cu touch-screen.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ionutcool a răspuns:

Hei am si eu un Samsung star 2 am luat cateva jocuri de aici sunt in landscape
http://filetram.com/java-games-jar-touchscreen-landscape merg foarte bine :D

| Iяiηα explică (pentru ionutcool):

Mersi de raspuns, mi-a foat de folos, intre timp am gasit un site mobile9 de unde mi-am luat si angry birds si fruit ninja si de toate.Ti=l recomand si tie. Funda

2 răspunsuri:
| ionutcool a răspuns:

Http://www.mobileheart.com/......Games.aspx sper sa mearga astea eu nu le-am incercat :P :D