| GregHouse a întrebat:

Hello, fellows. Ce parere aveti despre Sony Ericsson Xperia Ray? Ma intereseaza in special durata de viata a bateriei si viteza browserului in cazul unui semnal Wi-Fi bun.

Răspuns Câştigător
| roby23 a răspuns:

Un telefon bun, durata destul de buna a baterie la o utilizare intensa, viteza e super a browserului.

| GregHouse explică (pentru roby23):

Am telefonul de 2 saptamani, sunt mai mult decat multumit de el big grin
Intr-adevar, bateria tine 4 zile daca il folosesc rar si 2 daca il folosesc intens, paginile fara multe flashuri se incarca inainte sa clipesc de 2 ori big grin
Plus designul, care-i super happy

| roby23 a răspuns (pentru GregHouse):

Sa-l stapanesti sanatoshappy

| GregHouse explică (pentru roby23):

Thank you.