| MikeyRyder a întrebat:

Helppppppp Am un galaxy ace si nu se mai aprinde nimic spuneti-mi ce sa fac nu l-am scapat nu i-am facut nimic numa vroiam sai updatez softul si so inchis si nu se mai aprinde de loc FUNDA pentru cel mai rapid si folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| yAdrian a răspuns:

Asta e o problema foarte grava! La cele sofiticate cu andriod/ ios exista probalilitatea de 49% sa se arda in timpul resoftului. Tine-l la incarcat mai mult de doua(2) ore sa vezi daca da vreun 'semn de viata'', daca nu du-te cu el la service! Bafta sa nu se fi ars!

2 răspunsuri:
| Bogdan_Dascalu_1990 a răspuns:

Salut... ai rezolvat problema? ca si eu am dat tot de aceeasi problema, nu stiu ce sa-i mai fac

| MikeyRyder explică (pentru Bogdan_Dascalu_1990):

Da l-am dus la service la regersis big grin din Bucuresti prin intermediul Vodafone dar mo costat cam mult