| mynameismada a întrebat:

Hey! Am si eu o problema cu bateria la telefon.Mi se descarca foarte mult din ea cand nu umblu pe telefon sau cand il inchid si il redeschid.Nu cred ca e ceva normal pentru ca are doar 3 saptamani.Ce pot face ca sa nu mi se mai descarce atat de repede?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scoate si vibratorul cand apesi pe butoane, sunetul cand apesi pe taste si inchide bluetooth

| Jipa95 a răspuns:

Verifica luminozitatea ecranului, lasa-l la cel mai mic nivel posibil, wi-fi opreste-l cand nu mai navighezi pe net, verifica daca ai aplicatiile in multitasking si inchide-le.

| Ritsuko a răspuns:

Pai cunosc cazuri care au schimbat telefonul din cauza acestui fapt iar apoi au realizat ca pot schimba bateria.(Se cumpara.)