| Cozmin97 a întrebat:

De ce mi se descarca bateria la HTC desire 310 repede? O solutie sa fac sa nu se mai descarce repede? sa ma tina macar o saptamana? Mentionez ca nici nu umblu pe el si se descarca repede.

2 răspunsuri:
| Happppy1 a răspuns:

Nu il mai tine la incarcat dupa ce se incarca complet. Daca il mai lasi la incarcat dupa ce bateria se incarca complet, se deterioreaza in timp si nu mai tine mult.

| Cozmin97 explică (pentru Happppy1):

Am rezolvat eu si nu se mai descarca repede, am dezactivat data usage si tine mai mult, dar daca mai sunt solutii lasatile aici