| YumiSukinanda a întrebat:

Hey.
Aseara stateam pe telefonul meu, si s-a stricat.
Nu stiu cum sa zic. stiti, e Samsung galaxy Ace.
Si, aseara cand umblam pe el, dintr-o data s-a inchis si s-a deschis singur.Dar cand sa se deschida, nu intra in telefon, se deschidea singur incontinuu si se inchidea si se deschidea. si acum tot asta face, scrie pe ecran : " Samsung " atat, si se inchide si tot asa.
Si am scos bateria de vreo 10 ori si am incercat sa-l deschid si tot nu merge.Telefonul il am din martie. Nu stiu ce sa fac
Ajutati-ma sad

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Garantie.

| Andi86 a răspuns:

A luat-o razna. laughing))))
Glumesc, poate a fost supra-solicitat. Daca mai ai garantie la el trebuie sa mergi sa ti-l repare, daca nu. mergi la un Service si iti schimba placa de baza.

| R3aLZz a răspuns:

Incearca sa-l bagi la incarcat