| DyDyBlue a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace GT 5830 si astazi am folosit aplicatia de Messenger si imi tot spunea "inchidere fortata" si l-am inchis apoi l-am deschis din nou (cum ii faceam de obicei cand aparea asta) dar nu se mai deschide. Incerc sa-l deschid dar ramane asa si se restarteaza..Am scos si bateria si cartela dar degeaba. Ce as putea face ca sa se deschida? Ajutati-ma va rog..chiar nu stiu ce sa fac. Multumesc.

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Tu macar te auzi ce spui? si te mai miri de ce nu mai porneste, nu treuie sa inchizi telefonul, ci aplicatia si daca il inchizi apoi il deschizi de multe ori se strica, stiu asta pentru ca am mai avut un telefon cu android si imi facea la fel.

| Bogdan4688 a răspuns:

Asa imi face mie cateodata la aplicatiile necompatibile cu telu tau NU are nici o legatura cu dusu la service inseamna ca telefonul tau nu este compatibil cu aceea versiune/joc/aplicatie.

| Andruta12 a răspuns:

Du-l in service sa il repare.