| biashiatât a întrebat:

Hey bună mâine vreau să îmi cumpăr un telefon nou dar nu știu care să aleg din iphone 6 și Samsung galaxi s5 sau să îmi cumpăr o tabletă?

Răspuns Câştigător
| MaleficaFaraNume a răspuns:

Hey Buna... deci eu una ti-as recomanda Samsung galaxy s5 fiindca in primul rind este de dimensiuni mai mari (eu una imi place cind telefonul e mai maricel) in al doilea rind este mai rezistent ca un iphone 6 (cauta pe net vei gasi ca nu telefoanele de la aplle sun cele mai rezistente -doar numele este ponpos dar rezistenta e mica ) si in el treilea rind are mai multe plusuri un Samsung galaxy s5 cum ar fi calitatea pozelor, si este mai rapid decit un iphone
Decizia e dupa tine dar eu iti recomand sa-ti cumperi un Samsung galaxy s5 ( un iphone e doar mindrie, te lauzi cu el dar apoi o sa-ti para rau ca l-ai cumparat )
funda?

| SorinTudor a răspuns (pentru MaleficaFaraNume):

Nu am inteles niciodata de ce un telefon trebuie sa fie "rezistent" la ce anume?: )) ca daca le iei o husa de protectie nu se vor zgaria daca la asta te referi...la altceva nu imi trece prin cap doar nu o sa joci fotbal cu un telefon de aproape 1000 de euro.

| MaleficaFaraNume a răspuns (pentru SorinTudor):

Dar daca dormi cu ochii deschisi si il scapi jos pe trotuar, sau daca esti idiot si il scapi in tualeta big grin

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| SorinTudor a răspuns:

Tu cred ca visezi, ai vazut diferentele de pret intr-e iPhone 6 si Samsung Galaxy S5? depinde de buget.
iPhone 6 16GB: 3150 RON la oferta.
Samsung Galaxy S5: 1800 de lei la ofeta.