| falcao07 a întrebat:

Hey ce zice-ti e bun telefonul http://www.dualgsm.ro/telefon-samsung-galaxy-s3-replica- single-sim-cu-android-404-p-261.html? dati niste pareri.

Răspuns Câştigător
| Hunt_Jake_1993 a răspuns:

Telefonul e bun. simplul fapt ca zici "Samsung galaxy s3" ar trebui sa te gandesti ca are de toate. e clar ca telefonul original ( adica nu replica ) e mai bun. dar si asta e foarte ok. gandeste-te ca ai garantie 2 ani, deci esti asigurat. merita sa ti-l iei

1 răspuns:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Replicile cam sunt niste porcarii. Au ecran destul de prost, se blocheza des. Sfatul meu este sa NU iti cumperi replici.