| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Deci am un Nokia lumia 520 si am cazut cu rolele si mi-am spart ecranul (si fata laughing ) dar problema e ca nu mai raspunde la comenzi. Butoanele merg,el se aprinde, suna etc etc dar daca apas nu face nimic.Si alea de jos nu vibreaza.
Intrebarea mea este: Daca ii schimb ecranul nu se repara,nu? Si daca il duc la service, costa mai mult sa il repare decat sa imi iau altul? Pentru cine stie.Multumesc anticipat, funda! big grin

3 răspunsuri:
| Alex_Sckate_1978 a răspuns:

Da,si eu am un Nokia Lumia 520 mi s-a spart acum o luna si mi-a schimbat ecranul.Nici mie nu imi mai raspundea la comenzi, nu te speria trebuie decat sa il duci sa iti schimbe ecranul. Poate ti-am fost de ajutor si o sa imi dai funda big grin

| anonim_4396 explică (pentru Alex_Sckate_1978):

Pff nu stiu ce sa fac... poate nu merge laughing adica eu stiu ca touch-ul si ecranul sunt diferite...o sa merg la un service laughing multumesc oricum! big grin

| Bombardieru2000 a răspuns:

Eu atiu