| gabrielaelena2001 a întrebat:

Hey! Mă poate ajuta și pe mine cineva cu un sfat? Sunt pe Orange și incerc să sun în Anglia dar nu pot. Am minute naționale pe mobil dar nu imi da voie să sun! Mă puteți ajuta vă rog mult? E urgent!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BizSinir a răspuns:

Pai ca sa suni in Anglia ai nevoie de minute internatoinale. Cele nationale sunt pentru alta retea doar... dar nu orice minute internationale pentru ca nu toate merg in Anglia.Du-te la un centru de unde reincarci si intreaba de optiunile cu minute in tara in care vrei sa vorbesti...

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

De +44 înaintea numărului ai auzit?