| katy a întrebat:

Stiti vreun site de pe care se poate suna gratuit pe mobil? Nu mai am minute nationale si trebuie sa dau un tel urgent.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Http://www.smsgratis.co.ro/

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te crezi in America? Une ai vazut asa ceva la noi in tara?

| WR104 a răspuns:

Gratuit nu poti dar poti vorbi foarte ieftin de pe internet.Eu recomand 12voip dar mai sunt si altele.La 12voip daca iti faci acum cont ai 4 sms-uri gratis + minute nelimitate pe telefonul fix iar pe mobil vorbesti in orice retea din lume cu 4 centi/minut.

| katy explică:

Ba este sigur si pentru a suna si pentru a trimite sms.am un unchi care foloseste un astfel de site dar nu pot lua legatura cu el ca sa-l aflu

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Poate exista si astfel de site-uri, insa eu nu cunosc niciunul dintre ele. Exista o alternativa: SMS-ul
Poti trimite SMS-uri gratuite de pe urmatoarele site-uri:

www.moove.ro (cel mai cunoscut site de acest gen)
www.smsgratis.co.ro
http://www.worldit.info/sms-gratuit/
http://free--sms.com/en/index.go

Alte site-uri pentru SMS-uri gasesti aici:
http://www.toplinks.ro/index.php?cid=483

| emignon a răspuns:

DA! Exista unul, dar trebuie sa ai conexiune BETON pentru a-l putea accesa: www.callromania.ro

| DigctikAadfgf a răspuns:

Am 10 ani

| YOSHIKOandMIRA a răspuns:

Imi pare rau dar nu exista... in Romania. Cere-i telefonul mamei tale, sa daca nu ti-l da... fural! >____

| YOSHIKOandMIRA a răspuns:

Exista dar nu gratis... si daca vrei sa fie gratis trebuie sa te abonezi sau ceva de genul...

| costinmcmahon a răspuns:

E cam veche intrebarea. Dar, eu am gasit aplicatia Dingtone, cu care faci zilnic credit gratis, sa suni oriunde in lume. Plus, ca poti cumpara numar de telefon mobil din America, cu 100 credite/an sau cu 9 lei/an.

| Vlas_Dorin_1981 a răspuns:

Www.telefon.vazduh.ro in fiecare zi ai un minut gratuit, catre mobile si fixe din toata lumea! suni direct din pagina...