| flori07 a întrebat:

Hey sall, am un IPhone 4 si la contul de ICloud am o problema ..imi zice asa:There is a biling problem with a previous purchase.Please update your payment method.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Iti si zice ce sa faci..sa actualizezi metoda de plata..probabil acel produs costa bani.

| PopaAlex95 a răspuns:

Inseamna ca ai achizitionat o aplicatie platita, iar plata nu a fost efectuata inca din cauza unei probleme cu cardul de credit introdus. Trebuie sa introduci un alt card pe care sa te asiguri ca ai suficienti bani pentru efectuarea platii (pe card trebuie sa ai mai multi bani decat costa aplicatia cumparata).