| KingTheKing a întrebat:

Am un iPhone 5 updatat la ultimul iOS (8.1.3)! Ieri mi am pus doua jocuri pe el mai precis real racing 3 si asphalt 8. Real racing merge perfect dar asphalt 8 când mișc de telefon mașina nu ia curba. Ce pot sa ii fac? Am încercat si din setări dar nu merge.

3 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Mai da-i o reinstalare, daca nu merge, du-te cu el la un service.
Sau nu te mai juca asphalt 8. laughing

| ANONYMBOSS293 a răspuns:

N-am. Iphone dar din cate stiu eu, dupa fiecare upgrade al sistemului de operare este recomandata o resetare, adica data factory reset. Sper ca o sa-ti mearga. Salut!

| KingTheKing explică (pentru ANONYMBOSS293):

Eu când l am updatat l am si resetat adică i am dat resetează si Actualizează. Ce pot sa ii mai fac?