| Daryus_Yo_1994 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4, pe care l-am dus la decodat, tipul care mi la decodat la Rootat, eu aș vrea să-l un rootez, însă îmi este frică, deoarece nu știu daca va rămâne decodat sau va fi codat, aștept parerile voastre, mulțumesc. DAU FUNDĂ!.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai baiatule! L-a rootat sau nu l-a rootat? Ca nu te inteleg.

| LTAA a răspuns (pentru darrio2007):

L-a "rootat" baiatul de la decodari, si el vrea sa il "unrooteze" (o fi pus spatiu din greseala), dar ii este frica, ca poata sa il codeze la loc pe reteaua respectiva.

| darrio2007 a răspuns (pentru LTAA):

Nehotarat mai este.

| Daryus_Yo_1994 explică:

Deci eu vreau să-l unrootez, dar îmi este frică că se va coda la loc.