| Arome a întrebat:

Am un telefon Acer liquid e2 si cand l-am luat, nu de multa vreme, avea deja instalata o aplicatie pentu melodiile care le aveam pe cartela, numai ca eu vreau sa sterg aplicati doar ca daca o sterg nu mai stiu unde sa imi caut melodiile, nu mai am ca la fostul telefon, cand cautam in meniu Melodiile mele, ma poate ajuta cineva? Unde sa le caut?

2 răspunsuri:
| paul9923 a răspuns:

Daca l-ai cumparat second hand, intra la setari si da-i sa revina la setarile din fabrica

| Arome explică:

Nu e second hand.