| Arome a întrebat:

Am un telefon Acer liquid e2 si cand l-am luat, nu de multa vreme, avea deja instalata o aplicatie pentu melodiile care le aveam pe cartela, numai ca eu vreau sa sterg aplicati doar ca daca o sterg nu mai stiu unde sa imi caut melodiile, nu mai am ca la fostul telefon, cand cautam in meniu Melodiile mele, ma poate ajuta cineva? Unde sa le caut?
Specif Nu e second hand.

2 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

laughing
Daca stergi aplicatia aia, lucru apropo imposibil fara acces root, cum vrei s mai asculti muzica fara player?

| Arome explică:

Tu ai inteles macar ce am zis?