| Agent47 a întrebat:

HTC Desire 500 sau Sony Xperia L? Personal as opta pentru Sony dar vreau si alte pareri. Funda opinie cu argumente!

3 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Htc-ul este mult mai bun, nu zic ca Sony nu sunt bune, dar nu se compara cu Htc (ma refer ca specificatii si ca marca de telefoane)

| mariaxmaria a răspuns:

Heiiwinking, pai parerea mea este ca m-ai bun este HTC-ul ..adica are bateria mult mai bunawinking Fundaa?

| ŞobolanulVesel a răspuns:

HTC Desire 500 deoarece e mai bun decât Sony Xperia L.Pe partea de tehnica are procesor Quad-core pe cand Xperia L il are dual-core, HTC are difuzoare Beats si claritate sunetului e mai bun, jocurile ruleaza mai bine pe HTC si are o camera mai buna HTC. Dcei HTC l-ași alege.