| pastru009 a întrebat:

Http://www.emag.ro/......DDW4ZBBBM/
Eu ma gandeam sa imi cumpar acest telefon de Craciun. Are un procesor bun, cat si viteza astfel. Dar memoria RAM? E de 1 GB. Este potrivita/buna/recomandata?

12 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Hmm, e bun dar cam scumpicel pentru 2015. Insa eu mi-am luat Allview P5 Life cu 369.00 lei, nu am avut nicio problema cu el pana acum, toate jocuri le mi-au mers pana acum, fifa, real racing, face poze bune... Insa mai uitate la primele doua de aici: Hmm, e bun, dar cam scumpicel pentru 2015. Insa eu mi-am luat Allview P5 Life cu 369.00 lei, nu am avut nicio problema cu el pana acum, toate jocuri le mi-au mers pana acum, fifa, real racing, etc... Insa mai uitate la primele doua de aici: http://www.yoda.ro/......tine.html. Decizia iti apartine. Funda?

| pastru009 explică (pentru Max_David_1994):

Am Allview P5 Life. Nu sunt multumit de el. Link-ul ta nu merge? Ai alt link?

| Max_David_1994 a răspuns (pentru pastru009):

Da, am gresit link-ul. Uitel pe cel corect: ...ftine.html Apropo ce nu-ti place la Allview P5 Life?

| Max_David_1994 a răspuns (pentru pastru009):

Pai? Daca vrei sa-ti raspund la intrebare, Da memoria o poti extinde pana la 32 GB. Eu mi-am luat unul la 8 GB.

| pastru009 explică (pentru Max_David_1994):

Citeste si raspunsurile de acolo. Nu doar intrebarea. Unele raspunsuri imi explica de ce pe telefonul meu nu imi detecteaza SD-ul. happy

| Max_David_1994 a răspuns (pentru pastru009):

Aaa, pai asta se face de la setari, setezi pe ce vrei sa se stocheze pe
~Telefon
~Card SD. Poate nu ai introdus bine cardul.

| pastru009 explică (pentru Max_David_1994):

laughing No. Am facut aceelea si cred ca nu e greu sa introduci un card intr-un slot. happy

| Max_David_1994 a răspuns (pentru pastru009):

Dar cand il introduci iti arata vreo eroare?

| Max_David_1994 a răspuns (pentru pastru009):

Cardul necesita formatare direct din Allview P5 Life.

| pastru009 explică (pentru Max_David_1994):

Nu. Diar nu-l citeste. Am spatiu pe card si daca vreau sa instalez ceva imi spune ca nu e suficient spatiu.

| pastru009 explică (pentru Max_David_1994):

Si l-am formatat. laughing Cu tot cu memoria din telefon. laughing