| Kiki20098 a întrebat:

Huawei-urile sunt bune?
Mie nu-mi prea plac voua, ce spuneti?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sunt bune, apropo toate smarthpohenurile sunt semnate de diferite branduri dar asamblate in China. Atat LG, Samsung sau Apple aplica aceasta metoda diferenta dintre telefoane o fac componentele cat mai performante.

| Sn4k3 a răspuns:

Am Huawey P9 Lite, la pretul lui mi s-a parut cel mai bun, mai era si Samsung A5 (parca), dar Samsung-urile sunt prea comune, vream altceva si ma bucur ca l-am ales. Arata bine, merge bine, e bun, n-am ce sa zic rau despre el.

Răspuns utilizator avertizat
| OnePiece a răspuns:

Eu am Huawei P9 lite si iti recomand si eu telefonul asta daca ai buget de 1000 de lei.