| Oanna_Alexis_1985 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste telefoane Samsung bune care sa fie pana in 700 de lei?
Dau funda celui mai bun raspuns.winking

Răspuns Câştigător
| Gabii_Gabriel_1998 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy Grand neo plus il am de 2 saptamani si sunt foarte multumit de el, are si un pret foarte accesibil

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo
Samsung Galaxy 3 Mini
Samsung Galaxy Express 2
Samsung G350 Galaxy Core Plus

| KodrutZ a răspuns:

S5611. Ai zis telefoane, nu mofturi.

| presus a răspuns:

-Samsung I9100 Galaxy S2
-Il gasesti si la pret mai ieftin de 700lei
-Este un telefon foarte bun, parerea mea
-Detalii: 4.3 inches, android v4.1 (Jelly Bean), camera 8 MP, memorie interna 16/32 GB, 1 GB RAM.

Răspuns utilizator avertizat
| specialistu4all a răspuns:

Http://bit.ly/1z3OMsc in banii astia recomand :3

| theproX a răspuns:

Galaxy SIII Neo il gasesti la oferta in jur de 700 de lei... are quad core.1, 5 gb ram si android 4.4 kitkat

| str33tgangzta a răspuns:

De ce Samsung? Ai incredere, sunt niste telefoane mult mai bune decat Samsung la acest pret, dar in fine, daca ar fi sa aleg de la Samsung, S3 ar castiga cu siguranta, dar este cu 100 de lei peste buget. (Nu S3 Mini, are un benchmark prost!) Alte telefoane nu par sa merite, din pacate. Poate doar Core 2 dar acesta are o rezolutie care lasa de dorit, iar sistemul de operare nu este chiar perfect optimizat.

| Drignei_Raresboss_1982 a răspuns:

Samsung Galaxy Core il am e excelent!