| Eclectica a întrebat:

In care mall din proximitate sector 3 gasesc mai multe tipuri de huse pentru telefon? Caut una tip carte pentru Samsung A12. In Park Lake ati gasit la subsol sau mai sunt si la alt etaj? Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca telefonul este nou nu gasesti huse decat pe internet cauti pe google modelul de telefon si acolo vei gasi huse, si accesorii, faci comanda si saptamana viitoare ti o va livra prin curier in niciun mall nu există huse si accesorii pentru telefoane noi deoarece nu toti au telefon nou si ei nu aduc marfa care nu se vinde deloc sau foarte greu.

| Catrice a răspuns:

Găsești pe net tot ce vrei și mult mai ieftin ca in magazin

| Eclectica explică (pentru Catrice):

Merci, dar e foarte urgent...