| Swal a întrebat:

In primul rand scuzati categoria sad
Am mare nevoie de ajutorul vostru.
M-am hotarat sa-mi schimb telefonul, am de ales intre Lumia 925, SGS 3/2 si iPhone 5.
As vrea sa stumiu cam tot ce se poate, si dupa parerea voastra care ar fi cel mai bun.

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Nokia 3310. E cu mult mai bun. Tine mai multa bateria, dar si corpusul e tare. Si daca cineva o sa rida de tine ca ai asa un telefon, zii sa il arunce pe al lui in pamint, sa vedem la care lucreaza in urma cazaturii.

| Swal explică (pentru 0x11111051):

Ala-i obiect contondent.

| 0x11111051 a răspuns (pentru Swal):

Ala-i ciocan! Se strica numai daca ti-l arunca din Cosmos!

| LavyG a răspuns:

Dupa parerea mea Nokia ramane Nokia. Iphone-ul este cumparat mai mult pentru design, pentru logo-ul de pe spate(marul). asta e parerea mea.dar nu este mai bun ca si Nokia, mai ales ca principalul si cel mai mare defect e ca bateria la Iphone tine mult mai putin ca si la Nokia...am avut si Iphone si Nokia si nu se compara, si aplicatiile pentru Iphone sunt scumpe...big grin