| Sarmala a întrebat:

Întâmpin o problemă la un telefon Xiaomi. Începând de azi am inceput sa am probleme cu el. Majoritatea jocurilor mi se inchid singure. Intru in ele și după 5 secunde mi se închid. Am observat și la câteva aplicații e la fel. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Citeste aici https://www.tpu.ro/......-si-photo/

| Sarmala explică (pentru cfrtobias):

Nu am găsit aplicația prin telefon. Doar in magazin play și am 2 opțiuni. Unistall și update

| cfrtobias a răspuns (pentru Sarmala):

Dai update

4 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Este o problema la toate telefoanele cu android de doua trei zile. Tot ce putem face este sa asteptam o actualizare a sistemului

| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Încearcă să i dai o resetare din fabrica