| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare adresata nefericitilor detinatori ai jafului de Lumia 520.
De fiecare data cand ii scot cartela, nu mi-o gaseste dupa ce o bag inapoi. Si acum, imi apare, de fiecare data cand il aprind, fundalul albastru si cu o fata trista " : ( ". De ce? Ce sa-i fac sa mearga? Tarsul asta de telefon, mi-a facut cei mai multi nervi. Mai bine imi luam un Nokia cu butoane, ala nu face fite.

14 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cartela nu trebuie împinsă până în capăt. Lasă-i 2-3mm până să ajungă în capăt. Iar o ultima varianta ar fi service-ul de la Germanos.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Degeaba, tot apare fata idioata

| VibeTrix a răspuns:

Si eu am avut la fel. Cred ca-l dau la fiare vechi laughing Si mie m-i se intampla exact la fel, dar nu stiu inca (inca!) la fel. sad Scuze, te ajutam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca s-a fi putut vota cea mai amuzanta intrebare, pe cuvant ca te votam rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi vine sa dau cu caramida de toti peretii pana sar toate cioburile din el, de tars infernal.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))
De asta imi plac mie telefoanele cu Android.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu are android. Are windows.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiam asta.
Dar voiam sa te mai supar in legatura cu telefonul tau.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-am dat seama dupa ce am trimis raspunsul.

telefon prost, auzi si tu smart phone. smart pe naiba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)
Cred ca are mai mult de un an telefonul thinking
Stiu ca al meu incepuse sa fac figuri dupa un 1 an si cateva luni.
Dar i-am dat de cap.

| Ana00005 a răspuns:

Http://mystreet7.com/......one-8.html

Poate te ajuta, dar ai grija cu asta.Resoftarea e imprevizibila.
Poti sa intrii macar putin mai tarziu sau maine? Daca nu, te inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Nu merge. la mine arata doar imaginea cu fata. sad
Nu cred ca pot, fb-ul merge foarte greu. Dar gasesc o cale sa rezolv problemele.winking

| Ana00005 a răspuns:

Ai reusit? Putem vb?

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Nu am reusit. sad
Putem vorbi aici, cu toate ca mesajele apar greu.