| davidtm a întrebat:

IOS,symbian,android,windows phone.
ce ati alege? si care il considerati cel mai "Best"

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Android

symbian de mult apus
windows nu prea a avut succes
ios mult prea scumpe dispozitivele pe care ruleaza.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Ceau!
Dintre cele menţionate de tine, eu aleg Androidul.
Am un Samsung Galaxy S III şi am instalat Android versiunea 4.1.2 şi sunt foarte mulţumită.
Consider că este cel mai bun deoarece are multiple aplicaţii, jocuri şi face navigarea uşoară.
Pa-pa.

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, cel mai bun din punctul meu de vedere la un telefon este sistemul Android.

| RaR a răspuns:

Android - Deoarece are cele mai bune aplicatii si jocuri.

| yoyo74 a răspuns (pentru RaR):

Android e sistemul de operare. Nu are nicio legatura cu jocurile.

| RaR a răspuns (pentru yoyo74):

Tu vrei sa-mi zici ca daca pe un telefon nu are android poate rula Angry Birds sau alte jocuri care necesita android?

| suntserios a răspuns (pentru RaR):

Angry birds il poti juca si pe ios, si chiar si pe windows mobile daca nu ma insel. in pricipiu jocurile care sunt create pentru dispozitive mobile au si versiuni de android si ios.

| andrei690 a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea ios este cel mai bun.