| Florin_Denisov_1978 a întrebat:

IPhone 12 Pro Max sau Samsung Z Fold 2?

Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

Depinde strict de tine cu ce platforma esti obisnuit. Daca lucrezi cu ecosistemul Apple, mergi pe iPhone. Mie unul personal imi place Z Fold 2 pentru dimensiunea redusa atunci cand este pliat, pentru ca nu intotdeauna ai nevoie de o diagonala mare la telefon, capacitatea RAM de 16 GB, faptul ca ecosistemul ANDROID vine cu librarie uriasa de aplicatii, ecranul mai mare ajuta la productivitate, nu cunosc daca vine echipat si cu Pen, desi ar fi un lucru binevenit pentru cei pasionati de grafica si arta digitala mai ales pe diagonala aia mare.

| nicu991 a răspuns (pentru nicu991):

Scuze, 12GB, am tastat gresit.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kajun a răspuns:

IPhone 12 Pro

| mustafateke7 a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaruia, dar in conceptia mea, acum iPhone 12 Pro Max este un telefon de fita, abia lansat, asemenea cum s-a intamplat si cu iPhone 11. Daca ar trebui sa fac aceasta alegere as alege evident Samsung Z Fold 2, pana la urma, este un device cu ecran flexibil si vine la pachet cu ultimele tehnologii ale androidului...

| FabricantDeGunoi a răspuns:

Iphone 12 pro max fara nici o indoiala

| Florin_Denisov_1978 explică:

IPhone 12 Pro Max nu vine cu multe diferențe față de versiunile din anii trecuți
Dar Samsung Fold 2 e clar ca e ceva nou
Cred ca iau Samsung, cu toate ca îmi place iOS

| Florin_Denisov_1978 explică:

De ce totuși alegeți iPhone 12 Pro Max?