| gabrielul01 a întrebat:

Iphonul meu nu mai se aprinde scrie i-tunes si un usb nu merge sa ii fac restaurare nimic da erori ce e de facut? Nu imi permit sa il duc la un service! Care ar fi problema?

6 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza itunes pe calc si pune telefonul la pc prin usb sa faca update de firmware cred ca ai incercat sa faci ceva la el prin itunes cand era legat la pc un update ceva si ai scos inainte de a termina procesul

| MYK3 a răspuns:

Hey, te pot ajuta eu sa il reactivezi dar e mult de scris pe site asa ca iti dau adresa de messenger: compact. techno

| gabrielul01 explică:

Nu am reusit da erori zice ca nu poate fi instalat firmware

| vladiku a răspuns:

Daca ai incercat sa dai restore cu itunes si nu merge incearca sa iti downlodezi versiunea de soft care o ai pe telefon sunt format ispw daca mai tin bine minte si cand trebuie sa dai restore in itunes apesti Shift+restore happy si te duci la ispw si dai dublu click sa iti puna softul din nou depinde si de iphonehappy(vei pierde toate datele)

| vladiku a răspuns:

Daca nu reusesti trimte-mi nu mesaj

| Milutza15 a răspuns:

Du-l inapoi de unde l-ai luat..eu tot asa am patit)